Трибина за национална платформа за намалување на ризици од несреќи и катастрофи

– „Национална платформа за намалување на ризици од несреќи и катастрофи на Република Северна Македонија“ е тема на трибината што денеска ќе се одржи во Владата на Република Северна Македонија.

На трибината ќе се обратат националниот координатор за имплементација на Националната платформа за намалување на ризици од несреќи и катастрофи на Република Северна Македонија Павле Трајанов, вицепремиерот и министер за внатрешни работи Оливер Спасовски, директорот на Институтот за земјотресно инженерство и инженерска сеизмологија, Влатко Шешов, професорот  Марјан Ѓуровски од Универзитетот „Св. Климент Охридски“- Битола – Факултет за безбедност, раководителот на Секторот за цивилно – воена соработка во Министерството за одбрана, Тони Петревски и Влатко Јовановски, шеф на Секретаријатот на DPPI SEE. 

20 thoughts on “Трибина за национална платформа за намалување на ризици од несреќи и катастрофи

 1. Wow, marvelous weblog structure! How lengthy have you ever been running a blog for?
  you make running a blog look easy. The overall glance of
  your web site is excellent, as well as the content!

  You can see similar here sklep online

 2. Hi! Do you know if they make any plugins to help with SEO? I’m trying to get
  my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
  results. If you know of any please share. Thank you!
  I saw similar here: E-commerce

 3. Howdy! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good gains. If you know of any
  please share. Thank you! You can read similar text here: Sklep

 4. Howdy! Do you know if they make any plugins to help with
  Search Engine Optimization? I’m trying to get my website to rank for some
  targeted keywords but I’m not seeing very good success.
  If you know of any please share. Thank you! I saw similar text
  here: GSA Verified List

 5. Hello there! Do you know if they make any plugins to assist
  with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to
  rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Appreciate it! You can read similar article
  here: Hitman.agency

 6. Hello there! Do you know if they make any plugins to assist
  with SEO? I’m trying to get my website to rank for some
  targeted keywords but I’m not seeing very good gains. If you know of any
  please share. Thanks! You can read similar art here:
  Link Building

 7. Wow, superb blog layout! How long have you ever
  been running a blog for? you make running a blog glance easy.

  The total glance of your website is wonderful, as smartly as the content!
  You can see similar here e-commerce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *