Министерот Спасовски ќе се сретне со неговиот црногорски колега Нухоџиќ

 Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска во Охрид ќе оствари работна средба со Мевљудин Нухоџиќ, министер за внатрешни работи на Црна Гора.
Како што соопшти МВР, средбата ќе се одржи во Вилата Охрид.

One thought on “Министерот Спасовски ќе се сретне со неговиот црногорски колега Нухоџиќ

  1. This piece was both insightful and engaging. Id love to dive deeper into this topic with you all. Click on my nickname for more content!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *